Kiili Gümnaasium
Estonian English Finnish German Russian Spanish

"Õppimine on õpetamisest olulisem"

Lisatud: Esmaspäev, 31 August 2015 16:37 | Viimati uuendatud: Esmaspäev, 31 August 2015 16:41

Uuest õppeaastast on Kiili Gümnaasiumis kasutusel eKooli asemel Stuudium

Kõikide eelmise õppeaasta kasutajate andmed on Stuudiumisse lisatud, jääb vaid ennast kasutajaks teha.

Uues süsteemis vanad kasutajanimed ja paroolid ei toimi, need tuleb uuesti nö registreerida.

Need, kes käisid ka eelmisel aastal Kiili Gümnaasiumis, vajutavad Stuudiumi avalehel kollasel taustal kirja saada mulle ligipääsuandmed

Ligipääsuandmed saadetakse meiliaadressile, mis teil oli ka eKoolis.

Need, kes tulevad esimest korda Kiili Gümnaasiumisse, vajutavad Stuudiumi avalehel kollasel taustal kirja esita andmed ja taotle kontot

Probleemide korral võta ühendust: arendusjuhtIT juht

Lisatud: Esmaspäev, 31 August 2015 13:17 | Viimati uuendatud: Esmaspäev, 31 August 2015 13:25

Bussikaartide ja soodustuste info

Kuukaarte saab osta alates 1. septembrist ja esimesel koolinädalal kuukaartide olemasolu ei kontrollita, kui on õpilaspilet ette näidata. Vastav kokkulepe on vallavalitsusel Harju ÜTK-ga olema. Kõigil peavad kuukaardid olema ostetud 7. septembriks, st alates teisest koolinädalast juba kontrollitakse.

Õpilased, kes liikusid lihtsalt edasi järgmisesse klassi ja kellel oli eelmisel õppeaastal sõidusoodustus ja kuukaart olemas, uuesti avaldust vallavalitsusele esitama ei pea, sõidusoodustus aktiveeritakse automaatselt alates 01.09.2015. Sooduskuukaardi saab õpilaspiletile või ühiskaardile osta peale keskkonnast www.pilet.ee, aga seda saab teha ka nt Kiili postkontoris.

Avalduse sõidusoodustuse saamiseks peavad esitama need:

- kellel enne soodustust ei olnud (nt 1. klassi õpilased)

- kes vahetasid kooli

- kes tahavad mingil põhjusel muuta senist sõidutsooni

Avaldused on leitavad http://www.kiilivald.ee/haridus-ja-kultuur/avalduste-vormid

Sõidusoodustus 116 liinil kehtib Kiili valla registris olevatele üldhariduskoolide õpilastele ning õpilastele, kes õpivad pärast 9. klassi lõpetamist kutsekoolis, mis annab neile ka keskhariduse. Üliõpilastele ja pärast gümnaasiumi lõpetamist kutsehariduse omandajatele soodustus ei kehti.

Võimalikele täiendavatele küsimustele 116 bussi, kuukaartide jms osas saab vastused aadressilt

Koolibuss (väikekülade buss)

vt graafik

Uut on niipalju, et Sausti ring algab liikluskorralduslikel põhjustel nüüd Sangarist, mitte Luna teeotsast nagu varem ehk buss liigub teistpidi mööda Kaare tänavat. Uus on ka see, et alguses on poolteist kuud sellel konkreetsel marsruudil ebamugavusi, kuna Sausti teed remonditakse oktoobri keskpaigani (maanteeameti tellimusel AS Lemminkäinen).

Veel on uus see, et Mõisaküla marsruudi buss ei sõida enam mööda Väljamäe teed, vaid uut teed pidi Maxima logistikakeskuse juurest Väljamäele, pöörab seal ringi, võtab õpilased peale ja tuleb Mõisaküla kaudu Kiili.

Graafikus ei pruugi olla esindatud 100% peatustest, kuna hetkel ei ole meil veel ülevaadet, millisesse teeotsa võib äkki olla mõni uus pealetulija tekkinud jms. Kõige olulisem on esimeste peatuste väljumisaeg, millest tulenevad otseselt kõik ülejäänud.

Lugupidamisega

Aimur Liiva
Vallavanem

vt ka Transport

Lisatud: Teisipäev, 25 August 2015 09:11 | Viimati uuendatud: Esmaspäev, 31 August 2015 08:58
Alates 1.septembrist on koolikorralduses mõned olulised muudatused: kool läheb üle trimestritele ja õppeinfosüsteemina võetakse kasutusele Stuudium.
Juba kooliskäivate õpilaste ja nende vanemate kasutajakontod on süsteemis, uute õpilaste ja vanemate andmed kantakse sisse alates septembrist, siis saavad uued tulijad ennast kasutajaks registreerida.

Trimestrite ajad on:

I trimester - 1.09-24.11, õppepäevi 56
II trimester - 25.11-29.02, õppepäevi 55
III trimester - 01.03-24.05, õppepäevi 56

Ajavahemik 25.05- 2.06 on ekskursioonideks, õppekäikudeks, kinokülastusteks, kergejõustikupäevaks jne.

Koolivaheajad toimuvad vastavalt haridusministri määrusele, vt Koolivaheajad.

Otsi

Siseveeb